sennik senniki sny symbole sen w MocSnu

Wejdź dalej i poznaj zasady na jakich ja tłumaczę sny
 

Co dają sny ? sennik wstęp

Symbole w snach
     Sennik
     Symbole indywidualne

Tłumaczenie snów - Pomoc

Podstawowy podział snów
     Sny symboliczne
     Sny odreagowujące
     Sny fizyczne
     Sny erotyczne
     Sny prorocze
     Sny odwrotne
     Świadome sny

Sny a czas - podział snów

Sny - Formy przekazu
     Sny powtarzające się
     Sny emocjonujące
     Sny niedokończone

Czego nie robić?

Jeszcze coś o snach
     Sny a bogactwo?
     Można wpływać na sny?
     Czy sny są bezpieczne?

Jak zapamiętywać sny?

Przykłady tłumaczenia snów
     Sen 1 i 2
     Sen 3
     Sen 4 i 5
     Sen 6
     Sen 7 ciekawostka

Informacje o serwisie

O autorze serwisu
     Honorowi współtwórcy

Linkownia

Poczta

       

Tłumaczenie snów - Pomoc Tłumacza Snów

Jeśli chcesz wejść dalej i jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób mogę zinterpretować Twoje sny to zrób jedną rzecz. Odpowiedz mi na jedno proste pytanie klikając w właściwą odpowiedź:

Jesteś?

     kobietą

     mężczyzną


Opinie ludzi, którym pomogłem:

"Witaj Rafale. Chce Ci serdecznie podziękować za okazana mi pomoc w interpretacji moich snów. Myślę, ze bardzo trafnie określiłeś i opisałeś moje problemy. Pomogłeś zrozumieć mi pewne sprawy związane nie tylko z moimi snami, ale także dość poważne problemy dotyczące mojego życia osobistego. Oczywiście, sny każdego z nas ściśle wiążą się z problemami w naszym życiu, ale sama nie potrafiłam zrozumieć wszystkiego tak do końca. Teraz, kiedy rozumie znaczenie swoich snowi czuje się o wiele lepiej. Postaram się dzięki Twoim wskazówkom, zmienić swoje postępowanie. Jeszcze raz, serdecznie Ci dziękuję."


"(...) Muszę przyznać, że Twoja interpretacja był trafna. Położyłeś duży nacisk na to, abym uważała żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością. Strzał w dziesiątkę! Zajmuję się (nie profesjonalnie) kartami runicznymi i zawsze kiedy coś się u mnie dzieje złego uciekam w świat ezoteryki. Wtedy właśnie zaczynam tracić kontakt z rzeczywistością. Czasami czuję, że nie powinnam być w tym świecie. To jest dziwne uczucie i nie wiem zbytnio jak Ci to opisać. Jakby całe Twoje życie było snem, a ty tak naprawdę jesteś z innego świata. Dlatego się zgadzam z Twoją interpretacją. (...)"


"(...) Myślę, że niezależnie od tego skąd czerpiesz swoją wiedzę to są to bardzo trafne przemyślenia. Jeśli nie widząc kogoś, nie znając go możesz o nim tyle powiedzieć, dać tyle rad, to nie wyobrażam sobie, co by było gdybyś mnie lepiej znał!! Ale właśnie dzięki temu, słowa, które nie robiły na mnie wrażenia, gdy padały z ust Osoby mi bliskiej, powiedziane przez Ciebie brzmią inaczej, te mało ważne szczegóły nabierają innego znaczenia, gdy mówi o nich Ktoś, kto ich nie zna,. bo gdy Ona mówiła to słyszałam jednym uchem, drugim wypuszczałam. (...) Może tym razem wyciągnę wnioski, ale sama na to bym nie wpadła i nie powiązałabym w jedną całość tej całej układanki bez Twojej Rafale pomocy. Niby to wszystko wiem, już to słyszałam, ale bez skutku. (...)"


"(...) Co do interpretacji, jestem mile zaskoczona. Miałam pewne podejrzenia, tak jak wspomniałam pracuję ze swoją podświadomością i ćwiczę intuicję, w związku z tym chciałam mieć porównanie na ile moje przeczucia sprawdzają się co do snu. Jest wiele elementów, na które nie zwróciłam szczególnej uwagi, a w twojej interpretacji są istotnym elementem. W każdym razie, co do snu o domu, to zgadza się to z (...)"


"(...) Co do interpretacji snu - bardzo ci dziękuje. Perfekcyjnie nazwałeś wszystko po imieniu, mam wrażenie ze jesteś mistrzem w tym co robisz. Faktycznie jest tak jak napisałeś mimo, że ja ci o szczegółach nie wspomniałam. (...)"


(...) Bardzo Ci dziękuje i z całego serca jestem wdzięczna. W całości zgadzam się z tą interpretacją, wręcz odniosłam wrażenie że przez te wszystkie lata stałeś i przyglądałeś się wszystkiemu. (...)


"(...) Twoja interpretacja mile mnie zaskoczyła. Myślę ze jest całkiem sensowna i trafna. Pozostaje mi pogratulować niesamowitej wiedzy która posiadasz, (...)"


"Witaj Rafale
Bardzo dziękuję Ci za interpretacje mojego snu. Masz racje... uzmysłowiłeś mi w jakim bałaganie żyłam... Musze stanąć na nogi wziąć głęboki oddech i zacząć żyć na nowo, musze stawić temu czoła. dzięki tobie zrozumiałam, ze ta droga prowadzi do nikąd... a na pewno w złym kierunku... (...)"


"Witaj! Przyznam, że jestem zaskoczona Twoją interpretacją... bo cholera! ona jest trafna! i bardzo interesująca. Rzeczywiście ostatnio nawet zastanawiałam się czy to możliwe że mogłabym być w ciąży. Nie było ku temu racjonalnych powodów, raczej irracjonalny lęk. Ale nie skojarzyłam wcześniej tych dwóch faktów. (...)"


"(...) Bardzo dziękuję że przesłałeś mi interpretację. Mogę o niej powiedzieć właściwie jedno, że na pewno jest trafna. Jeszcze bardziej uświadomiła mi to, z czego od jakiegoś czasu zdaje sobie sprawę, choć faktycznie staram się o tym nie myśleć i odkładam w czasie pewne postanowienia. Pomogła mi o tyle, że jeśli cos się słyszy z ust innego człowieka to czasem to bardziej do nas dociera. Także dziękuję Ci bardzo za poświęcony mi czas. (...)"


Jeśli chcesz wejść dalej i jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób mogę zinterpretować Twoje sny to zrób jedną rzecz. Odpowiedz mi na jedno proste pytanie klikając w właściwą odpowiedź:

Jesteś?

     kobietą

     mężczyzną


 
© Copyrigt by Rafał Marciniak 2004-2010       Polityka prywatności