sennik senniki sny symbole sen w MocSnu

Proszę o dokładne zapoznanie się z zasadami
 

Co dają sny ? sennik wstęp

Symbole w snach
     Sennik
     Symbole indywidualne

Tłumaczenie snów - Pomoc

Podstawowy podział snów
     Sny symboliczne
     Sny odreagowujące
     Sny fizyczne
     Sny erotyczne
     Sny prorocze
     Sny odwrotne
     Świadome sny

Sny a czas - podział snów

Sny - Formy przekazu
     Sny powtarzające się
     Sny emocjonujące
     Sny niedokończone

Czego nie robić?

Jeszcze coś o snach
     Sny a bogactwo?
     Można wpływać na sny?
     Czy sny są bezpieczne?

Jak zapamiętywać sny?

Przykłady tłumaczenia snów
     Sen 1 i 2
     Sen 3
     Sen 4 i 5
     Sen 6
     Sen 7 ciekawostka

Informacje o serwisie

O autorze serwisu
     Honorowi współtwórcy

Linkownia

Poczta

       

Tłumaczenie snów - Pomoc

Witaj!

Znalazłaś się tutaj, bo prawdopodobnie śnił Ci się sen którego nie rozumiesz i w tej chwili szukasz odpowiedzi na dręczące Cię pytanie: "co ten sen oznaczał?". Mam rację?

Muszę Ci powiedzieć, że świetnie trafiłaś, bo ja mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie. Mogę po prostu dokładnie, indywidualnie zinterpretować Twój sen. Wielu ludziom już pomogłem i wielu było zadowolonych z mojej pomocy. Nawet w tym serwisie w przykładowych interpretacjach możesz zobaczyć sny różnych ludzi z moimi interpretacjami. Widać tam, że dzięki wiedzy zawartej w snach mogli oni inaczej spojrzeć na siebie, na swoje życie i mogli dzięki temu zrobić coś żeby było lepiej.

Kilka spraw organizacyjnych

Sprawy wyglądają tak: Ja mogę zinterpretować Twoje sny i Ty odniesiesz z tego korzyści, bo będziesz wiedziała co mówi Ci Twoja podświadomość i będziesz wiedziała w której sferze swojego życia należałoby coś zmienić. Będziesz wiedziała co zrobić, żeby było lepiej jak jest teraz w sprawach Twojej psychiki, bądź sytuacji w jakiej się znajdujesz. Żebyś Ty mogła odnieść jednak te korzyści, to ja muszę poświęcić na interpretację Twojego snu własną energię i dość sporo własnego czasu. Czasem dokładne przemyślenie, przeanalizowanie i zinterpretowanie jednego snu zajmuje mi parę godzin. Ty wiec odnosisz korzyści a ja tracę.

Żeby nikt nie był poszkodowany to proponuję uczciwy układ. Ja zinterpretuję Tobie sny, a Ty wynagrodzisz mi uczciwie moją pracę. Do niedawna była wyznaczona konkretna kwota za interpretację jednego snu. Takie układ miał swoje zalety, ale miał też jednak swoje wady. Postanowiłem więc wprowadzić inny lepszy system. Nowy system jest tak skonstruowany, że Ty niezależnie co by się stało nigdy nie stracisz, a co ważniejsze możesz zyskać. Nowy system opiera się na zaufaniu. W starym systemie mogła zachodzić obawa, że ja jestem oszustem, który może wyłudzać pieniądze nie dając nic, lub dając coś bezwartościowego w zamian. W nowym systemie nie ma możliwości żeby ktoś sobie coś takiego pomyślał.

W nowym systemie dostajesz konkretną indywidualną interpretację Twojego snu i to Ty decydujesz czy zapłacisz mi za interpretację. Jeśli zdecydujesz się zapłacić to Ty decydujesz ile. W ogólnym zarysie wygląda to w następujący sposób. Ty wysyłasz mi sen, który chcesz żebym ja Ci zinterpretował. Ja Ci ten sen dokładnie interpretuję i tą interpretację wysyłam. Ty oceniasz czy interpretacja jest trafna. Jeśli stwierdzisz, że jest nietrafna to nic nie płacisz. Nic w takim przypadku nie tracisz. Jeśli jednak stwierdzisz, że interpretacja jest trafna to uczciwie wycenisz moja pracę, moją interpretację. Kwotę na jaką wycenisz moją interpretację wpłacisz mi na konto. Zyskujesz więc i otrzymujesz cenną wiedzą za uczciwą cenę, którą sama ustalasz. Tak jak widzisz nie ma możliwości żebyś straciła, jest tylko możliwość zyskania.

Jeśli uważasz że taki układ wzajemnej pomocy jest uczciwy, to teraz powiem Ci co zrobić żeby nasza wzajemna współpraca była najefektywniejsza.

Zasady wzajemnej współpracy:

Poniżej w punktach zawarłem procedurę naszej współpracy. Punktów może jest i dużo ale jak sama zobaczysz wszystko jest proste. Ważne żebyś z poniższymi zasadami zapoznała się dokładnie.

1. Lubię jak wszystko jest jasne i zrozumiałe, więc jeśli cokolwiek jest niejasne dla Ciebie to pytaj się. Pytaj się nawet jeśli to pytanie może wydawać się głupie.

2. Lubię dodatkowo swobodnie rozmawiać i ułatwia to w jakimś stopniu gdy mówi się do siebie bezpośrednio po imieniu. Lubię po prostu rozmawiać na ogólnie przyjętych zasadach przyjętych w internecie. Zwracaj się wiec do mnie po imieniu (mam na imię Rafał). Zwracając się do mnie nie używaj zwrotu "Pan". Jeśli Tobie nie pasuje coś takiego i wolisz jednak jak ktoś zwraca się do Ciebie przez per Pani to powiedz to na początku i postaram się dostosować.

3. Zanim wyślesz do mnie swój sen najpierw wybierz odpowiedni sen. Różne sny niosą ze sobą różne pod względem ważności informacje. Najważniejsze są sny, które się powtarzają i te które wzbudziły w Tobie jakieś silne emocje. Cechą charakterystyczną tych ważniejszych snów jest to, że znakomicie się je pamięta. Te sny w pierwszej kolejności należy interpretować.

Nie wysyłaj mi kilku snów z prośbą żebym to ja wybrał spośród nich jakiś jeden najważniejszy. Postaraj się sama wybrać sen.

4. Jak wybierzesz sen to bardzo dokładnie go opisz z wszystkimi najdrobniejszymi szczegółami. Spróbuj tak opisać ten sen żebym był w stanie niemal go poczuć. Opisz jaka była pogoda w śnie, jaka pora dnia, co czułaś w poszczególnych etapach snu. Opisz po prostu wszystko co dało się zaobserwować, poczuć, pomyśleć w śnie. Im więcej szczegółów opiszesz to tym trafniej da się odczytać indywidualny przekaz Twojego snu.

Jeśli jakiś fragment snu, wygląd czegoś, jakiś szczegół skojarzył Ci się z czymś czego kiedyś doświadczyłaś albo widziałaś w życiu to też to opisz. Mogą to być najróżniejsze skojarzenia np. wydarzenie z przeszłości, jakiś motyw z filmu. Napisz o tym żebym mógł rozpoznać czy w tym przypadku nie mamy do czynienia z indywidualną symboliką.

5. Oprócz snu potrzebuję jeszcze kilku dodatkowych informacji. Przede wszystkim napisz kiedy ten sen się śnił. Potrzebuję też kilku podstawowych informacji o Tobie. Napisz ile masz lat, jaki jest Twój stan cywilny, lub czy jesteś teraz w jakimś związku. Napisz czy pracujesz czy uczysz się. Chodzi mi tylko o podstawowe informacje bez jakichś zbędnych szczegółów. Jeśli uważasz, że może to mieć znaczenie to opisz sytuację w jakiej obecnie się znajdujesz.

Proszę umieść też informację skąd do mnie piszesz. Jeśli piszesz z Polski to podaj miasto z którego piszesz, lub jeśli nie mieszkasz w mieście to podaj nazwę najbliżej położonego miasta. Jeśli piszesz spoza terytorium Polski to napisz nazwę kraju. Chodzi mi tylko o nazwę miasta lub kraju.

Wszystkie te dane przesłane mi, będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celu interpretacji snu i nie będą nikomu ujawnione. Bez Twojego osobistego zezwolenia nie będę też zamieszczać Twojego snu wraz z interpretacją w internecie czy jakichkolwiek innych opracowaniach.

6. Oprócz snu i podstawowych informacji o Tobie koniecznie dołącz do przesyłanej mi wiadomości jeszcze oświadczenie, że akceptujesz zaproponowane przez mnie zasady interpretacji snów. To oświadczenie powinno wyglądać następująco:

Akceptuję zasady interpretacji snów opublikowane w serwisie www.mocsnu.pl Po otrzymaniu interpretacji przyrzekam wysłać własną opinię o tej interpretacji. Przyrzekam też zapłacić za interpretację snu, jeśli uznam, że jest ona trafna. Wysokość kwoty jaką zapłacę postaram się wyznaczyć w sposób uczciwy i rozsądny. Należne pieniądze zapłacę w możliwie najszybszym terminie. Chcę przejść całą procedurę interpretacji snów od początku do końca i nie zamierzam w połowie rezygnować. Podpis (wystarczy wpisać własne imię)

Takie oświadczenie ma to o tyle istotne znaczenie, że dostęp do adresu mailowego jest możliwy z różnych poziomów serwisu www.moscnu.pl. Jeśli ktoś zamieści w mailu informację, że akceptuje taki zaproponowany przeze mnie układ to wiem, że się zrozumieliśmy. Jeśli takiej informacji nie będzie to będę zmuszony odesłać Cię do proponowanych przeze mnie warunków i wszystko wydłuży się w czasie. Oczekuję tylko oświadczenia, przyrzeczenia że akceptujesz zasady i jesteś gotowa do zapłaty.

7. Po spisaniu wszystkich powyższych potrzebnych mi informacji prześlij je do mnie mailem (adres na dole strony). Ja po otrzymaniu od Ciebie wiadomości dokładnie analizuję Twój sen i wstępnie go interpretuję. Wstępnej interpretacji jednak Tobie nie wysyłam. Tą wstępną interpretację przeprowadzam z kilku powodów:

Po pierwsze musze ocenić co to jest za sen i sprawdzić czy da się w miarę jednoznacznie określić przekaz tego snu. Wstępnie interpretując taki sen mam możliwość wyłapania pewnych snów, których nie warto tłumaczyć np. takich których przekaz jest zbyt wieloznaczny. Wtedy takiego snu nie będę tłumaczyć.

Po drugie przeprowadzam wstępną interpretację dlatego żeby sprawdzić czy zostały opisane wszystkie szczegóły. Dopiero interpretując sen zwraca się uwagę na pewne drobiazgi, które mogą mieć istotne znaczenie. Wynotowuję więc to co jeszcze chciałbym wiedzieć na temat Twojego snu i potem się o to Ciebie zapytam.

8. Wstępną interpretację Twojego snu przeprowadzam w ciągu kilku dni od momentu otrzymania Twojego maila. W ciągu tych kilku dni po wysłaniu Twojej wiadomości możesz spodziewać się odpowiedzi ode mnie. W mojej wiadomości będą przesłane dodatkowe pytania odnośnie snu. Ty po otrzymaniu mojej wiadomości dosyłasz mi mailem odpowiedzi na pytania, które zadałem.

9. Ja w ciągu kilku dni od momentu jak otrzymam dalsze szczegóły snu wysyłam Ci kompletną, indywidualną interpretację Twojego snu. Interpretacja jaką ode mnie otrzymasz będzie wyglądać tak jak interpretacje, które zamieściłem w serwisie www.mocsnu.pl w dziale przykładowe tłumaczenia. W interpretacji tej wytłumaczę Ci każdy istotny element Twojego snu.

10. Ty po otrzymaniu interpretacji powinnaś ocenić czy moja interpretacja jest zrozumiała dla Ciebie. Jeśli coś jest niejasne i niezrozumiałe to powinnaś się o to zapytać, a ja Ci to wyjaśnię. Po otrzymaniu interpretacji ocenisz czy ta interpretacja jest trafna. Jeśli uznasz że interpretacja jest nietrafna to masz prawo mi za tą interpretację nie płacić. W takiej sytuacji oczekuje tylko poinformowania mnie o tym i napisania z jakich powodów tak uważasz.

W sytuacji gdy uznasz, że interpretacja jest trafna to powinnaś uczciwie i rozsądnie wycenić ile jest warta moja praca, oraz ile jest warta ta interpretacja. Tą cenę jaką ustalisz wpłacisz mi na konto. Ja pisząc żeby ustalić uczciwą i rozsądną cenę mam na myśli cenę nie za niską i nie za wysoką, po prostu kwotę jaka jest warta dwu, trzy godzinna praca kogoś kto ma odpowiednią wiedzę. Cenę ustalasz Ty i to Twoje odczucie i to Twoje sumienie jest tu najważniejsze. Ja w każdym razie nie zamierzam i nie będę nikogo potem krytykować za ustaloną taką a nie inną kwotę.

Dane i numer konta prześlę razem z interpretacją.

No i tak wygląda procedura naszej współpracy. Jeśli coś w związku z tą procedurą jest niejasne to pytaj. Twoje sny oraz ewentualne pytania prześlij na ten adres. Serdecznie zapraszam.

 
© Copyrigt by Rafał Marciniak 2004-2009       Polityka prywatności